Na káve s rodičmi predškolákov

Na káve s rodičmi predškolákov

Blíži sa zápis do prvého ročníka a mnohí rodičia hľadajú vhodnú školu pre svojho budúceho prváčika. 
Naša škola pripravila priateľské neformálne posedenie –  Kávu s rodičmi, na ktorom sa mohli rodičia dozvedieť viac  informácií o našej škole, čím je naša škola špecifická a výnimočná. Hovorili sme aj  o veciach potrebných k zápisu, o školskej zrelosti a  čo by mal už predškolák vedieť. V uvoľnenej atmosfére pri káve, čaji a koláčikoch sme zodpovedali množstvo otázok, ktoré zaujímali rodičov. 
Na záver sme budúcich prváčikov a rodičov pozvali na ďalšiu akciu, ktorá je venovaná predovšetkým im, a to na Deň otvorených dverí. 
Ak ste sa nášho posedenia nemohli zúčastniť, pokojne nás kontaktujte (0915804553) a dohodneme dodatočné stretnutie.😊