Karnevalové šantenie

„Vstúpte do čarovného kráľovstva“,  tak sa začal 9. 2. 2018 karneval na našej škole. Fašiangy sú už tradične časom plesov, zábav a karnevalov, a  tak naši žiaci 1. stupňa si dali na výbere masiek naozaj záležať. Do telocvične zavítali postavy s rozžiarenými očkami asi zo všetkých rozprávkových kráľovstiev – kráľovné, králi, princezné, mušketieri,  čarodejnice a veľa iných masiek. Všetky masky sa veselo zabávali, šantili, tancovali a veľa súťažili. Deti preukázali svoju šikovnosť a boli vždy aj odmenené. Masky boli naozaj všetky prekrásne, a preto boli ocenené všetky deti. Zabávali sme sa naozaj všetci a nadšenie z vydarenej akcie neskrývala ani naša pani riaditeľka.

Na karneval budeme ešte dlho spomínať. Poďakovať chcem rodičovskej rade a všetkým, ktorí pomohli s touto perfektnou akciou.

                                     

Vychovávateľka Katarína Gajdošová

 

no images were found